Inna marka Długie czarne kozaki materiałowe na platformie Athira

Produkt niedostępny ;(

  • Darmowa dostawa
  • Czas dostawy 5 - 8 dni roboczych
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy

Długie czarne kozaki materiałowe na platformie to must-have w Twojej szafie, jeśli chcesz połączyć styl i wygodę. Te wyjątkowe buty od Innej Marki zostały zaprojektowane z myślą o nowoczesnych kobietach, które cenią sobie zarówno modę, jak i komfort.

Wysokość za kolano (55 cm) oraz ocieplana wyściółka sprawiają, że kozaki są nie tylko eleganckie, ale również idealne na chłodniejsze dni. Klasyczny fason z okrągłym nosem dodaje im subtelności, a dodatkowo umożliwia wygodne noszenie przez wiele godzin. Czarne kozaki na platformie o wysokości 4,5 cm zapewniają stabilność każdym kroku, co czyni je odpowiednim wyborem na każdą okazję.

Wykonane z tkaniny, kozaki są łatwe w utrzymaniu i będą doskonale komponować się z różnorodnymi stylizacjami – od casualowych po bardziej eleganckie. Dzięki wsuwanemu zapięciu, zakładanie i zdejmowanie ich jest niezwykle proste.

Kozaki to nie tylko obuwie, to element, który doda pewności siebie każdej kobiecie. Zapakowane w oryginalne pudełko, będą świetnym pomysłem na prezent. Postaw na długie czarne kozaki materiałowe, które będą Twoim sprzymierzeńcem w każdej stylizacji w sezonie Jesień/Wiosna!

  • Wysokość: za kolano, 55
  • Cechy dodatkowe: brak
  • Kod producenta: BM205669
  • Kolor: czarny
  • Kolor podeszwy: czarny
  • Materiał podeszwy: Guma
  • Materiał wkładki: tkanina
  • Materiał zewnętrzny: tkanina
  • Model: 6849
  • Nosek: okrągły
  • Ocieplenie: tak
  • Rodzaj obcasa: platforma
  • Wzór dominujący: bez wzoru
  • Zapięcie: wsuwane
  • Kolekcja: Jesień/Wiosna

Dziękujemy za dodanie komentarza.

|