Ze skóry ekologicznej Buty Daszyński

169,00 zł
118,30 zł
37 38 40
179,00 zł
125,30 zł
37 40
169,00 zł
92,95 zł
36 37 38 39 40
109,00 zł
79,00 zł
Dostępny w wielu rozmiarach
179,00 zł
125,30 zł
39 40 41

Produkowanie obuwia w oparciu o skórę ekologiczną pozwala na zdecydowane ograniczenie kosztów, a przez to dają możliwość zaoferowania produkty końcowego w niższej cenie. Tak samo jest w przypadku obuwia, które może w swoich cenach wahać się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych za parę. Dzieci bardzo szybko rosną, więc wymiana ich obuwia na bardziej aktualne i odpowiadające wymiarom stopy malucha, odbywa się względnie często. Nie tylko z tych względów warto rozważyć buty daszyński skóra ekologiczna, których średnia cena jest zdecydowanie korzystniejsza, aniżeli w przypadku modeli całkowicie skórzanych.

Ekologiczna skóra w butach Daszyński

Dlatego w cenie jednej pary ze skóry naturalnej często możliwe jest nabycie nawet 2-3 par butów z syntetycznych mieszanek. Jest to dobre rozwiązanie również z tego względu, że syntetyki są w dzisiejszych czasach bardzo trwałe, łatwe w konserwacji i odporne na zabrudzenia. Właściwa przepuszczalność wody i powietrza utrzymuje stopę malucha zawsze w komfortowych warunkach, natomiast niska waga materiałów syntetycznych jak skóra ekologiczna daje możliwość zaprojektowania butów lekkich, wygodnych zarówno przy wkładaniu jak i późniejszym użytkowaniu.

Nie wolno także zapominać o oczywistym fakcie, który ma szczególne znaczenie dla najmłodszych, że buty daszynski skóra ekologiczna powstają w wielu wersjach kolorystycznych i stylistycznych, dzięki czemu w mgnieniu oka znaleźć można ten wyróżniający się model czy nietypowe wzornictwo. Tylko w ten sposób możliwe jest dopasowanie idealnej pary butów zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. W naszym sklepie bogactwo wyboru przekłada się na gwarantowaną satysfakcję i łatwość podejmowania decyzji.

Szeroki asortyment butów dla wymagających

Nasz szeroki asortyment uwzględnia buty daszyński skóra ekologiczna zarówno do zadań specjalnych jak i bardziej uniwersalne oraz wielozadaniowe. Można dzięki temu w naszym sklepie znaleźć zarówno buty płaskie, pozbawione obcasa, jak i te na słupku, koturnie albo szpilce. Klapki i sandały stanowią ogromną część modeli butów od daszyńskiego, ale z powodzeniem znajdą w naszym sklepie Państwo również:

Zachęcamy do zapoznania się z całością zgromadzonego asortymentu, gdyż w tej kategorii stale pojawiają się nowości, premiery i propozycje prosto od producenta jak i promocje na sprawdzone i lubiane modele z tej grupy.