Brązowe Na szpilce

Beżowe lub brązowe szpilki to wspaniały dodatek do letnich, zwiewnych kreacji. Ta kolorystyka dominuje głównie wśród pań o delikatnej urodzie, którym pasują pastelowe barwy i delikatne tkaniny.

Kolory ziemi

Kolory ziemi w modzie królują od zawsze, są więc bardzo dobrym wyborem bez względu na aktualnie panującą modę i jej wymogi. Delikatne brązy dobrze komponują się zarówno z chłodnymi odcieniami, jak i tymi bardziej jaskrawymi, równoważąc je umiejętnie. Delikatne beże, odcienie ecru, cappucino, latte, karmelu czy gorącej czekolady, to dobre towarzystwo dla pastelowych kolorów, tak częstych w biurowych kreacjach.

Brązowe szpilki

Delikatne letnie garsonki lub bluzki koszulowe bardzo lubią stonowane kolory. Świetnie pasują im szpilki, które dodają gracji całej stylizacji i podkreślają jej kobiecy charakter.

Szpilki w kolorze brązowym wykonane ze skóry naturalnej, ekologicznej lub zamszu, lakierowane lub pokryte delikatnymi kunsztownymi zdobieniami, to buty idealne na biurowe stylizacje. Świetnie sprawdzą się na co dzień i w biznesowych sytuacjach.