Zielone Na słupku

Buty na słupku łączą w sobie niesamowitą elegancję i wygodę. Spokojnie można w nich chodzić przez cały dzień bez obaw o komfort i wygodę. Szeroki słupek zapewnia stabilność, a odpowiednio wyprofilowana podeszwa pozwala zapomnieć o bólu stóp. W tej kategorii znaleźć można buty na słupku w najmodniejszym kolorze sezonu: zieleni.

Obuwie w kolorze szlachetnej zieleni

Wiele kobiet obawia się kupowania obuwia w mniej standardowych kolorach. Wiele pań pozostaje przy bezpiecznej czerni, bieli, brązach czy szarościach. Tymczasem kolor zielony to barwa niesamowicie szlachetna i posiadająca tak wiele odsłon, że pasuje niemal do wszystkiego.

Buty na słupku w kolorze zielonym wcale nie muszą być obuwiem odważnym i rzucającym się w oczy. Zamszowe kozaczki o barwie głębokie, zgaszonej zieleni to buty, które mogą być podstawą dla wielu klasycznych stylizacji.

Koloru nie wolno się bać

Zarówno głęboka, butelkowa zieleń, jak i jej nieco przytłumione warianty, to kolory bardzo eleganckie i kobiece. Można łączyć je z wieloma innymi barwami, za każdym razem otrzymując klasyczne, modne zestawienia.