Zielone Ze skóry ekologicznej

Skóra ekologiczna jest materiałem, z którego produkuje się ogromną większość butów. Dla niewprawnego oka jest praktycznie nie do odróżnienia od skóry naturalnej. Posiada praktycznie same zalety: jest trwała, estetyczna, mocna i kosztuje o wiele mniej. W tej kategorii znaleźć można buty wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze zielonym.

Zieleń zawsze na topie

Kolor zielony ma tak wiele odcieni, że dopasować do można praktycznie na każdą okazję i do każdej stylizacji. Zgniła zieleń o zgaszonym odcieniu jest idealna do eleganckich, klasycznych stylizacji. Ożywcza, jasna zieleń z kolei doda jej charakteru i pazura. Z kolei lekka, miętowa, pastelowa zieleń idealna jest do stylizacji letnich, zwiewnych i dziewczęcych.

Zieleń od wielu sezonów pozostaje jednym z najmodniejszych kolorów, jeśli chodzi o modę obuwniczą. Jednym zdaniem: kompletując swoją garderobę, warto postawić na ten kolor!

Trwałość, jakość i wygoda

Wszystkie prezentowane w tej kategorii buty są efektem ciężkiej pracy projektantów, którzy dbają o to, by tworzone przez nich produkty były jak najwyższej jakości i przetrwały niejedno w nienaruszonym stanie.